Aktualności

12.04.2024
Targi Kielce Hackathon – pierwsze świętokrzyskie zawody w biogospodarczej innowacyjności zakończone sukcesem!

Międzynarodowe grono innowatorów, oryginalne pomysły w zakresie gospodarki cyrkularnej, renomowani mentorzy, gala finałowa w trakcie Targów EKOTECH i zwycięstwo VIVE Innovation!

Czytaj więcej
05.02.2024
NABÓR ZGŁOSZEŃ DO TARGI KIELCE HACKATHON OTWARTY!

Za nami webinarium otwierające Targi Kielce Hackathon – Trade fair events on the way to green transformation. W wydarzeniu zorganizowanym w ramach projektu BioBoosters wzięło udział ponad pięćdziesiąt osób zainteresowanych tematyką zrównoważonego rozwoju oraz innowacjami w branży targowo-wystawienniczej. Ogłoszono również szczegóły Wyzwania postawionego wszystkim innowatorom i rozpoczęto nabór zgłoszeń.

Czytaj więcej
24.11.2023
Centrum Obsługi Inwestora Urzędu Miasta Kielce oficjalnym współorganizatorem Targi Kielce Hackathon!

Centrum Obsługi Inwestora Urzędu Miasta Kielce (www.kielce.eu/pl/dla-biznesu) oficjalnym współorganizatorem Targi Kielce Hackathon! Centrum Obsługi Inwestora Urzędu Miasta Kielce to podmiot oferujący kompleksową pomoc dla firm poszukujących możliwości rozwoju w Kielcach i w Kieleckim Obszarze Funkcjonalnym. COI Kielce prowadzi także internetową Bazę Nieruchomości Inwestycyjnych (www.mapa.invest.kielce.pl). W ramach opieki poinwestycyjnej podmiot dostarcza aktualną wiedzę o stanie gospodarki i rynku pracy.

Czytaj więcej
21.11.2023
Zapraszamy 1 lutego 2024 r. na webinar otwierający Targi Kielce Hackathon!

Webinar otwierający to dobra okazja, aby dowiedzieć się wszystkiego, co powinieneś wiedzieć o naszym hackathonie. Przedstawimy szczegóły naszego biogospodarczego wyzwania, szczegółowy harmonogram oraz nagrody. Zaprezentujemy również praktyczne wskazówki dotyczące procesu rejestracji i udziału w Targi Kielce Hackathon. Nie przegap możliwości uczestnictwa w naszym webinarze informacyjnym – to pierwszy krok w kierunku niezapomnianej przygody hackathonowej!

Czytaj więcej
21.11.2023
Targi Kielce Hackathon z misją na targach Ecomondo we Włoszech

Idea pierwszego Świętokrzyskiego Biogospodarczego Hackathonu „BioBoosters” dotarła aż na Półwysep Apeniński. Odbywające się na początku listopada w Rimini targi Ecomondo – the Green Technology Expo (https://en.ecomondo.com/), to wydarzenie poświęcone m.in. transformacji ekosystemów ekologicznych oraz zagadnieniom systemowym, technologicznym i badawczo – rozwojowym związanym z biogospodarką obiegu zamkniętego, gospodarce regeneracyjnej i zapobieganiu / ograniczaniu ryzyka środowiskowego.

Czytaj więcej