TARGI KIELCE S.A.
ul. Zakładowa 1,
25-672 Kielce

 

 

Podróżujący samolotem

Transport lotniczy w województwie świętokrzyskim obecnie opiera się na lotnisku komunikacyjnym położonym w miejscowości Masłów koło Kielc. Lotnisko przeznaczone jest do przyjmowania małych samolotów, awionetek, helikopterów itp.

Lotnisko posiada:
– pas asfaltowy 1155 na 30 metrów z nawrotniami na jego końcach
– pas trawiasty 900 na 250 metrów.
– światła podejścia do DS 1 dużej intensywności na obydwu kierunkach oraz światła progów DS i światła krawędziowe DS i DK

Aż 7 międzynarodowych lotnisk znajduje się wokół Targów Kielce, w promieniu 180 km. Najbliższe lotnisko jest w Radomiu. Pozostałe lotniska znajdują się w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Łodzi, Rzeszowie i Lublinie.

Podróżujący samochodem

Bezpośredni zjazd z obwodnicy Kielc. Targi Kielce ulokowane są na skrzyżowaniu 2 głównych dróg: drogi ekspresowej S7 i drogi krajowej 74.

Ulice w Kielcach oraz obwodnica są oznakowane drogowskazami kierującymi do Targów Kielce, które doprowadzą do terenów targowych i parkingów najkrótszą trasą.Bezpośrednio obok Targów Kielce istnieje wiele możliwości parkowania: parking wielopoziomowy przy Terminalu

Zachodnim, miejsca parkingowe wokół terenów targowych – zarówno przy Terminalu Wschodnim, jak i Zachodnim.

 

Podróżujący pociągiem

Kielce są bardzo dobrze skomunikowane ze wszystkimi najważniejszymi miastami w Polsce. Dworzec kolejowy i autobusowy znajduje się zaledwie 10 minut jazdy samochodem (radzimy wziąć taksówkę) od terenów targowych. Rozkład jazdy pociągów dostępny jest na stronie http://www.pkp.pl.

 

Podróżujący komunikacją miejską

Jeśli jesteś już w mieście, możesz dotrzeć do Targów Kielce za pośrednictwem transportu publicznego: autobusami MPK – linie:

  • 21, 25 (przystanek Targi Kielce),
  • 54112 (przystanek Batalionów Chłopskich / Zakładowa),

Zobacz rozkłady jazdy autobusów MPK Kielce.